Iza Łęcka Iza Łęcka 08.09.2021 09:45
Life is Strange 3 - Nowe gry PS4 i PS5
830V

Nowe gry zmierzające na PS5 i PS4. Sony promuje produkcje, w które warto zagrać w tym tygodniu

Nowy tydzień to świeżutka partia produkcji debiutujących na PlayStation 5 oraz PlayStation 4. Sprawdźmy, jakie tytuły zostaną udostępnione w najbliższym czasie i co poleca ekipa brytyjskiego oddziału PlayStation.

Stało się już pewną regułą, że redakcja PlayStation Access systematycznie dzieli się z nami nowościami zmierzającymi na konsole Sony. Najbliższe dni mogą okazać się niezwykle interesujące dla wielu sympatyków marki, bowiem nie zabraknie debiutów różnorodnych pozycji.

Na pierwszy rzut mamy Life is Strange: True Colors, które przybliży historię Alex Chen – dziewczyny obdarzonej specyficznymi zdolnościami. Po dotarciu do miasteczka Haven Springs, bohaterka spróbuje rozwikłać sprawę śmierci swojego brata. Przed graczami preferującymi jRPG-i również niemałe wyzwania, bo oto 10 września zadebiutuje Tales of Arise, który jest kolejną odsłoną znanego cyklu. Tym razem opowieść skupi się na Alphen i Shionne, których głównym celem jest walka o lepszą przyszłość. Przedsmakiem nadciągających atrakcji było udostępnione w zeszłym miesiącu przez Bandai Namco demo.

Na spore emocje mogą również liczyć fani wirtualnej koszykówki – choć ostatni materiał z NBA 2K22 spotkał się z bardzo nieprzychylnymi reakcjami graczy, którzy narzekali na jakość wprowadzonych zmian, tegoroczna odsłona sportówki na pewno znajdzie sobie spore grono odbiorców. Już za dwa dni będziemy mogli się przekonać, co tak naprawdę usprawniło Visual Concepts i czy przeniosło rozgrywkę na nowy poziom.

Źródło: YouTube.com

Tagi: nowe gry ps4 nowe gry ps5 PS4 ps5 Sony