Life Is Strange: True Colors na nowym zwiastunie. Twórcy prezentują miejsce akcji gry

News
748V
Life Is Strange: True Colors na nowym zwiastunie. Twórcy prezentują miejsce akcji gry
Kajetan Węsierski | 31.07.2021, 12:30

Square Enix zapodało nam kolejny zwiastun nadchodzącej odsłony serii Life is Strange - tym razem skupiono się na samym klimatycznym i urokliwym miasteczku, Haven Springs.

Już we wrześniu wszyscy fani serii Life is Strange od Square Enix będą mogli spróbować swoich sił w kolejnej odsłonie cyklu, Life is Strange: True Colors! Oficjalna zapowiedź pojawiła się ponad miesiąc temu, na czerwcowym Square Enix Presents Summer 2021 i od razu zainteresowały graczy. Co ważne, nieznający tej marki będą mogli spróbować swoich sił w odświeżeniu.

W Sieci pojawił się natomiast świeży zwiastun zupełnie nowej gry, w którym narratorką jest prawdopodobnie Steph - obiekt westchnień Alex. Seans pozwala poznać nam bliżej miasto będące miejsce akcji - Haven Springs. Możemy posłuchać opowieści o konkretnych miejscach i kilku bohaterach oraz ich perypetiach. Buduje to obraz naprawdę charakterystycznego i na swój sposób pociągającego miejsca.

Wspomniano także o różnych atrakcjach - jak na przykład Wiosennym Festiwalu, który będzie miał prawdopodobnie duże znaczenie w kontekście samej fabuły. Wszystko to zapowiada nam kawał ciekawej przygody. I jeśli tylko lubicie gry, które będą grać na Waszych emocjach, powinniście odnaleźć się w tym świecie. Zresztą, spójrzcie sami, albowiem materiał wideo jest naprawdę klimatyczny:

Źródło: https://gamingbolt.com/life-is-strange-true-colors-highlights-setting-of-haven-springs-in-newest-video

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper