Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2021 20:34
Marvel's Midnight Suns
908V

Marvel's Midnight Suns z zaskakująco długą historią. Zobaczcie walkę Hunter i Wolverine'a z Szablozębnym

Zespół odpowiedzialny za Marvel's Midnight Suns nie traci czasu. Dzisiaj możemy sprawdzić kolejny gameplay z gry, a dodatkowo poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące produkcji. Tytuł ma zapewnić bardzo długą historię.

Marvel's Midnight Suns zostało ujawnione na cyfrowej wersji gamescomu, ale podczas Opening Night Live zobaczyliśmy tylko zwiastun zapowiadający tytuł. Studio następnie pokusiło się o przedstawienie rozgrywki, jednak jak widać – to dopiero początek.

Dzisiaj możemy sprawdzić bardzo ciekawy pojedynek – główna bohaterka (Hunter) będzie współpracowała z Wolverinem. Jak wiadomo deweloperzy pracowali z Marvelem, by zadbać o historię, więc możemy liczyć na kilka ikonicznych starć.

To pewnie dopiero początek wielkiej promocji Marvel's Midnight Suns, ponieważ tytuł zadebiutuje dopiero w marcu, więc autorzy będą mieć jeszcze sporo czasu, by pokazać nam kolejne walki.

Co jednak ciekawe, malezyjski serwis GamerBraves opublikował wywiad z dyrektorem kreatywnym pozycji i Jake Solomon wspomniał o braku limitu czasowego oraz bardzo długiej historii:

„Limit czasowy w XCOM był czymś, co miało sens zarówno pod względem narracji jak i systemów. Marvel's Midnight Suns to inny typ gry, a co za tym idzie ma inny zestaw celów i mechanik. W zależności od gracza, przejście Marvel's Midnight Suns zajmie od 40 do 60 godzin”.

Źródło: YouTube.com
https://wccftech.com/midnight-suns-is-expected-to-last-40-60-hours-heroes-might-get-injured-during-battles/

Tagi: 2K Games Firaxis Games Marvel's Midnight Suns