Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2021 16:37
Hell Let Loose
1321V

Hell Let Loose ma datę premiery na PS5 i XSX|S. Gra zawalczy z Battlefield 2042 i Call of Duty: Vanguard

Sieciowa strzelanka skupiona na pojedynkach 50 vs. 50 zmierza na konsol aktualnej generacji. Twórcy właśnie potwierdzili ostateczną datę premiery i potwierdzono także otwarte testy beta na PlayStation 5. Gracze wypróbują tytuł jeszcze we wrześniu.

Hell Let Loose zadebiutowało już na komputerach osobistych i tytuł zebrał sporo pochwał w pierwszych recenzjach. Gra nie jest idealna (aktualna średnia ocen 77%), jednak była w swoim czasie chwalona za realistyczne podejście do czasów II wojny światowej.

Od dłuższego czasu słyszeliśmy o pracach nad konsolowym wydaniem Hell Let Loose, jednak teraz możemy potwierdzić, że tytuł wyląduje na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S już 5 października 2021 roku. Jeśli zamówicie pozycję przed premierą (dzisiaj wystartują preordery) to możecie otrzymać za darmo paczkę elementów kosmetycznych.

Studio potwierdziło także ważny szczegół – Hell Let Loose otrzyma cross-platformową rozgrywkę pomiędzy konsolami, więc na serwerach gracze z PlayStation 5 nie spotkają zawodników na myszkach, ale będą mogli strzelać ze znajomymi z Xboksów Series X|S.

Jak się jednak okazuje już w dniach 16-20 września posiadacze PS5 otrzymają możliwość wypróbowania Hell Let Loose. Twórcy zdecydowali się na otwarte testy wyłącznie na konsoli Sony.

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/09/hell-let-loose-for-ps5-xbox-series-launches-october-5

Tagi: Black Matter Hell Let Loose Team 17