Alan Wake Remastered oficjalnie! Znamy pierwsze szczegóły

Gry
3622V
Alan Wake Remastered oficjalnie! Znamy pierwsze szczegóły
Wojciech Gruszczyk | 07.09.2021, 15:07

Koniec plotek. Alan Wake Remastered został właśnie oficjalnie zapowiedziany i gracze mogą oczekiwać wielkiego powrotu historii pisarza. Ulepszona gra zadebiutuje jeszcze w 2021 roku – poznajcie pierwsze szczegóły.

Alan Wake powraca! Zanim jednak zobaczymy oczekiwaną kontynuację, Remedy Entertainment oficjalnie potwierdziło plotki i zapowiedziało Alan Wake Remastered. Gra zadebiutuje jeszcze w 2021 roku i będzie dostępna na konsolach oraz PC (Epic Games Store).

Alan Wake Remastered zaoferuje graczom znaną historię, dwa dodatki, a całość zostanie upiększona przez rozdzielczość 4K. Sam Lake nagrał jeszcze dodatkowy komentarz, który powinien spodobać się oddanym fanom pozycji.

„Alan Wake Remastered to oryginalne doświadczenie, w którym zakochaliście się lata temu. Nie chcieliśmy tego zmieniać. Jednak oprawa wizualna, w tym model postaci Alana Wake'a i scenki filmowe, zostały zaktualizowane i ulepszone dzięki wybranym możliwościom nowej generacji”.

Twórcy przynajmniej aktualnie nie potwierdzają przecieków dotyczących daty premiery oraz nie wspominają o wszystkich ulepszeniach – gra zadebiutuje jesienią i wkrótce otrzymamy konkrety dotyczące pozycji.

„Alan Wake Remastered ukaże się jesienią tego roku. Bądźcie czujni i oczekujcie wkrótce więcej informacji. To jest dla Was. Mam nadzieję, że Wam się spodoba, czy to ponownie, jak spotkanie ze starym przyjacielem, czy po raz pierwszy”.

Źródło: https://www.alanwake.info/2021/09/remaster.html

Komentarze (126)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper