Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.09.2021 09:39
SnowRunner na zwiastunie z nowościami. Twórcy przedstawiają szczegóły rozwoju zaskakująco mocnej gry
2601V

SnowRunner na zwiastunie z nowościami. Twórcy przedstawiają szczegóły rozwoju zaskakująco mocnej gry

Imponujące, jak rozwija się zaskakująco mocny SnowRunner. Gra, która jest dostępna w Xbox Game Pass, jeszcze w tym  tygodniu otrzyma nowy sezon atrakcji.

Piaty sezon, nazwany "Build & Dispatch" to tylko wstęp do kolejnych świeżych atrakcji w SnowRunnerze, który jest już od maja dostępny w Xbox Game Pass. Gra dorobi się w kolejnych miesiącach przynajmniej trzech kolejnych sezonów; znamy już nazwy dwóch z szykowanych pakietów zawartości: "Haul & Hustle" oraz "Compete & Conquer".

Skupmy się na najbliższych nam nowościach. Już 9 września do błotnistego świata SnowRunnera wjedzie piąty sezon, którego zawartość przedstawiło Focus Entertainment w poniższym filmiku. Wiadomo, że 5 sezon zacznie się od wprowadzenia nowej mapy: zachodnich obszarów Rosji. Otrzymamy w pakiecie z nimi dwa pojazdy czeskiej marki TATRA i będziemy pomagać w budowaniu fabryki tej marki. Filmik przedstawia również kolejne nowości - w sezonie szóstym podziałamy na świeżej mapie w mroźnych obszarach północnej części USA, przewożąc drewno w ekstremalnych warunkach. Z kolei siódmy sezon to wyzwania sportowe - przeróżne czasowe próby w trudnych przeprawach offroadowych.

Najwięcej nowości przyniesie siódmy sezon - będzie to przede wszystkim zupełnie nowy region. Więcej szczegółów już wkrótce.

Tagi: Focus Home Interactive Saber Interactive SnowRunner