Iza Łęcka Iza Łęcka 06.09.2021 12:12
InFamous powróci
1323V

InFamous powróci? Sucker Punch Productions zaktualizowało witrynę gry i podsyciło plotki przed PS Showcase

Niektórzy fani Sucker Punch właśnie zagłębili się po raz kolejny w historii Jina Sakai, tymczasem część wyczekuje następnych ogłoszeń ze strony deweloperów. Aktualizacja strony inFamous, która została odkryta tuż przed zbliżającym się wydarzeniem Sony roznieciła falę plotek o wielkim powrocie serii.

Sucker Punch Productions już kilka ładnych lat temu skupiło się na stworzeniu nowego IP, jakim było Ghost of Tsushima. Przygoda Jina Sakai okazała się sporym sukcesem, część graczy, oprócz poznania podstawowej wersji, wkroczyło już na Wyspę Iki i sprawdza udogodnienia zrealizowane w ramach edycji Director's Cut, czy jednak pamiętacie o wcześniejszym projekcie zespołu, którego ostatnia odsłona debiutowała w 2014 roku? Deweloperzy mogą niebawem nam przypomnieć o historii „niesławnego”.

Okazuje się, że studio zaktualizowało domenę inFamous – wiadomość nabrała większego rozgłosu przed zbliżającym się PlayStation Showcase i wydaje się działaniem nieprzypadkowym, które zrodziło szereg spekulacji na temat powrotu następnej klimatycznej marki Sucker Punch. Shpeshal_Nick, informator, jaki już wielokrotnie przekazywał nieoficjalne wiadomości chociażby dotyczące dodania Final Fantasy VII Remake do oferty Playstation Plus, odniósł się do sprawy. Choć doniesienia powinniśmy potraktować z pewnym dystansem, wielu obserwatorów branży liczy, że Sony zaskoczy nas niemałą niespodzianką.

„Ok. Proszę, potraktujcie tę informację z przymrużeniem oka, bo to jedna z wiadomości, której nie mogę potwierdzić. Ale ponieważ lubię tę serię, mam nadzieję, że to prawda. Jest szansa, że zobaczymy powrót Infamous na pokazie Sony. Trzymajcie kciuki”.

Co ciekawe, już w zeszłym roku wspominaliśmy o odnowieniu wskazanej witryny oraz pojawieniu się nowych ofert pracy. Czy zatem inFamous rzeczywiście ma szansę powrócić i wykorzystać potencjał PlayStation 5? Jeden z insiderów, Roberto Serrano, twierdzi, że obecnie priorytetem dla amerykańskiego studia jest Ghost of Tsushima, jednak twórcy nie odłożyli na półkę „niesławnego”, traktując go jako przyszłościowy projekt.

Źródło: https://www.psu.com/news/infamous-domain-has-been-updated-new-game-rumored-for-ps-showcase-reveal/

Tagi: infamous playstation showcase ps5 Sony Sucker Punch Sucker Punch Productions