Iza Łęcka Iza Łęcka 06.09.2021 07:00
PlayStation Showcase
3019V

PlayStation Showcase będzie wyjątkowym show? David Jaffe: „Ludzie zwariują z wrażenia”

Już w tym tygodniu odbędzie się konferencja Sony, w trakcie której zaprezentowane zostaną nowe gry zmierzające na PS5 i PS4. Twórca pierwszych odsłon serii God of War jest przekonany o sukcesie japońskiego przedsiębiorstwa i zwiastuje efektowne show.

Społeczność PlayStation bardzo długo czekała na duże wydarzenie Sony. W ostatnich miesiącach kilkukrotnie mogliśmy uczestniczyć w State of Play, jednak są to mniejsze pokazy, które wielokrotnie skupiały się na już zapowiedzianych grach. Natomiast PlayStation Showcase będzie eventem, podczas którego ujawnione zostaną nowe produkcje od zespołów first-party.

O zbliżającej się imprezie Japończyków opowiedział David Jaffe, twórca serii God of War oraz współtwórca Twisted Metal, który posiada już szereg informacji dotyczących zaplanowanej prezentacji.

Jego zdaniem Sony zaoferuje rozbudowane wydarzenie, pełne tytułów first-party – zespoły PlayStation Studios zaprezentują się w pełnej krasie. W jednej z wiadomości deweloper stwierdził, że ludzie dosłownie „zwariują z wrażenia” i „stracą rozum”.

„Nie zamierzam mówić, co wiem, że będzie na pokazie PlayStation w przyszłym tygodniu... ale oto, co mogę wam powiedzieć. Nie powiem wam, co tam będzie i nie wiem wszystkiego, ale wiem o kilku rzeczach i jeśli szukacie tradycyjnych, wspaniałych [gier- przyp. red.] first-party PlayStation, to nie będziecie zawiedzeni. To wszystko z całą pewnością tam będzie, a ja jestem bardzo podekscytowany, jak ludzie zareagują. Jeszcze tego nawet nie widziałem, ale jestem bardzo dumny i podekscytowany na myśl o wszystkich [ludziach z Sony]”.

PlayStation Showcase odbędzie się najbliższy czwartek i będzie trwać 40 minut. Na naszym serwisie znajdziecie pełną relację z wydarzenia, więc już teraz zapraszamy do wspólnego oglądania konferencji.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/playstation-showcase-people-are-going-to-lose-their-fing-minds-claims-god-of-war-creator/

Tagi: playstation 5 playstation showcase PS5 PS5 PlayStation Showcase 2021