Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.09.2021 18:30
fifa 22
2118V

FIFA 22 - waga gry i pre-load na PS5. Fani piłki nożnej mogą szykować się na kolejną ucztę

Do sieci trafiły informacje mówiące nam, ile będzie ważyła FIFA 22 na konsoli PS5. Podano także datę rozpoczęcia pre-loadu.

FIFA 22 zadebiutuje za niecały miesiąc, więc nie dziwi fakt, że Electronic Arts zaczyna powoli promować swoją produkcję. Już wczoraj mieliśmy okazję zobaczyć, jak nowa odsłona popularnej marki wypada na konsolach PlayStation 5, a dzisiaj dowiadujemy się, kiedy będziemy mogli ją pobrać i ile miejsca zajmie na naszym dysku.

Najkrócej mówiąc: FIFA 22 będzie ważyła równiutkie 51,909 GB na PS5, nie wliczając w to oczywiście łatki udostępnianej w pierwszy dzień premiery. Można założyć, że waga ta będzie podobna na PS4 i sprzętach Microsoftu.

Ponadto, wstępne pobieranie gry zostanie uruchomione 25 września dla nabywców edycji Ultimate oraz 29 września dla klientów, którzy skusili się na standardowe wydanie. Zainteresowani będą mieli więc dokładnie dwa dni, aby pobrać grę na swoje dyski - jest to wystarczający czas, aby wejść na murawę dosłownie parę sekund po oficjalnej premierze.

Źródło: https://www.altchar.com/game-news/fifa-22-download-size-and-pre-load-date-revealed-a05UH2O069UX

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 22