Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.09.2021 14:42
Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy w Star Wars Jedi Knight Collection
892V

Star Wars Jedi Knight Collection i Star Wars Racer and Commando Combo trafią w Polsce do pudełek. Znamy ceny

Kolekcje gier z serii Star Wars trafią do Polski. Gracze mogą szykować pieniądze i wolny czas na Star Wars Jedi Knight Collection oraz Star Wars Racer and Commando Combo. Dwa zestawy zawierają łącznie cztery gry. Poznajcie szczegóły.

Studio Aspyr współpracuje z Lucasfilm Games i chętnie przypomina graczom klasyczne odsłony gier z serii Star Wars. Jak się jednak okazuje – Koch Media zadba o wrzucenie produkcji do pudełek, więc kolekcjonerzy zgarną dwa zestawy. Każdy będzie dostępny za 129,99 zł za sztukę, więc pewnie część graczy chętnie zapozna się z pozycjami.

26 października na PlayStation 4 zadebiutują Star Wars Jedi Knight Collection i w tym wypadku możemy liczyć na Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast oraz Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, a drugi zestaw został zatytułowany Star Wars Racer and Commando Combo i tutaj możemy liczyć na Star Wars: Episode I Racer ze Star Wars Republic Commando. W sprzedaży pojawią się także pudełka na Nintendo Switcha, ale w tym wypadku musimy zaczekać na premierę do 16 listopada.

W każdej grze otrzymamy dostęp do angielskich wersji językowych.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: star wars Star Wars Jedi Knight Collection Star Wars Racer and Commando Combo