Iza Łęcka Iza Łęcka 03.09.2021 08:16
Wiedźmin x OSHEE
4718V

Wiedźmin wraca na półki sklepowe. „Eliksiry” wchodzą na rynek

CD Projekt RED nie rezygnuje z promocji swojego największego skarbu. Od premiery Wiedźmina 3: Dziki Gon minęło już sporo czasu, tymczasem fani Geralta mają możliwość spróbowania „eliksirów” – napoje energetyczne już pojawiły się na rynku.

Nie powinniśmy oczekiwać szybkiej kontynuacji przygody Geralta czy spin-offu podejmującego historie innych wiedźminów, jednak CD Projekt RED nie ustaje w promowaniu uniwersum stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego.

Dzięki współpracy z OSHEE powstały napoje sygnowane marką Wiedźmin – każda z propozycji nawiązuje swoją specyfikacją do postaci, artefaktów czy magii znanych ze świata łowcy potworów. Na sklepowych półkach zawitały napoje izotoniczne oraz energetyczne z wizerunkami Geralta, Yennefer, Ciri czy Eredina.

Tadeusz Czarniecki, CMO w OSHEE, skomentował współpracę następującymi słowami:

„OSHEE jest postrzegana jako marka międzynarodowa, podobnie jak Wiedźmin. Po kilkunastu latach na rynku sportowym poczuliśmy, że musimy wyjść szerzej. Zacząć eksplorować nieznane nam jeszcze obszary. Współpraca z CD PROJEKT RED jest dla nas bardzo ważna, bo pozwala otworzyć bramy do nowych światów. Wierzymy, że skoro nasze napoje wspomagają rozwój sportowców, to mogą również efektywnie wspierać e-sportowców oraz gamerów”.

Na uwagę zasługuje wizerunek głównego bohatera – producent napojów wykorzystuje odświeżoną wersję Geralta, która znajdzie się również na okładce next-genowego wydania. Może jest to dobra prognoza zapowiadająca, że jeszcze w 2021 roku zagramy w ulepszony Dziki Gon na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S? Deweloperzy polskiego studia już potwierdzili, że nie zamierzają zbyt wcześnie dzielić się szczegółami premiery, jednak przygotują pakiet nowej zawartości.

Ogłoszono także promocję związaną z nową edycją napojów – klienci mogą wygrać ponad 2000 nagród, wśród których pojawi się między innymi 400 kodów na Wiedźmina 3: Dziki Gon w Edycji Gry Roku oraz 400 kodów dostępu do koncertów muzyki z gry (wszystko dostępne za pośrednictwem platformy GOG.com). W tym wypadku trzeba zachować paragony z zakupów i udać się na stronę www.oshee-wiedźmin.pl.

Źródło: Informacja prasowa: mslgroup

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon