Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.09.2021 16:31
World of Warships x Transformers
392V

Transformers w World of Warships: Legends. Wargaming zaskakuje kolejnym crossoverem

Wargaming chętnie wrzuca do swoich popularnych produkcji elementy z różnych gier, ale czy ktoś mógł oczekiwać kolejnej inwazji Transformersów w World of Warships: Legends? Twórcy zapowiedzieli nowe wydarzenie, które zapewni fanom ciekawe wyzwania.

Twórcy World of Warships wciąż dbają o rozbudowanie produkcji, a najnowsza aktualizacja do World of Warships: Legends zapewnia graczom dostęp do nowej kampanii – w „Porządek i dyscyplina” możemy zdobyć 100 poziomów i wydarzenie będzie trwać przez 5 tygodni. Za osiągnięcie sukcesów gracze otrzymają ciężki krążownik Pyotr Bagration (z przepustką Admirality Backing). Jak podaje Wargaming: „okręt jest szybki, ma łatwe w użyciu działa i świetną obronę przeciwlotniczą”.

To jednak nie koniec, ponieważ Wargaming ponownie współpracuje z marką Transformers i by uczcić 35. rocznicę powstania kultowego filmu „Transformers”, do gry trafią cztery nowe modele okrętów:

„Od 6 września dostępne będą Hot Rod, Grimlock, Starscream i Soundwave. Współpraca obejmuje permanentne kamuflaże, dowódców z unikatowymi głosami, flag i naszywki, aby godnie reprezentować markę”.

Deweloperzy zadbali także o sowieckie niszczyciele, które są dostępne we wczesnym dostępie, a wilki morskie wyruszą na Areny. W World of Warships: Legends zadbano także o balans rozgrywki oraz dorzucono 3 okręty premium – amerykanie dostali niszczyciela Charles F. Hughes poziomu VI, Japończycy mają pierwszy w historii lotniskowiec premium poziomu V Zuihō, a olbrzymi Stalingrad jako pierwszy okręt legendarny jest dostępny za globalne doświadczenie.

Źródło: Informacja prasowa: Wargaming

Tagi: Lesta Studio Wargaming.net World of Warships