Netflix reklamuje najważniejsze premiery września

Filmy/seriale
792V
Netflix reklamuje najważniejsze premiery września
Bartosz Dawidowski | 01.09.2021, 12:05

Netflix przedstawił już w ostatnich dniach sierpnia pełen harmonogram wrześniowych premier. Tym razem firma przypomina nam o swoich produkcjach w nowej reklamie.

Netflix we wrześniu to nie tylko wyczekiwany przez wielu finał "Lucyfera". Firma chwali się w nowej reklamie przede wszystkim nadciągającą premierą pierwszej partii odcinków z piątej części "Domu z Papieru" (tutaj premiera odbędzie się już 3 września).

Kolejne ważne wydarzenia we wrześniu na Netflixie to pojawienie się 2 sezonu serialu "Kierunek - Noc" (premiera 8 września), nowych odcinków z 3 sezonu "The Circle - USA" (premiera 8 września) czy "Kate" (film zadebiutuje 10 września).

Na pewno warto też zwrócić uwagę na promowany już wcześniej oryginalny film dokumentalny Netflixa "Schumacher", który zobaczymy 15 września. Obraz powstał przy współpracy rodziny słynnego kierowcy Formuły 1 (w dokumencie zobaczymy m.in. wywiad z żoną Schumachera). Więcej na temat tej produkcji przeczytacie tutaj. Jeśli przeoczyliście kinową premierę horroru "Lighthouse", to 27 września film wejdzie do oferty Netflixa. W reklamie Netflix wspomina też, że już wkrótce (możliwe, że jeszcze we wrześniu) odbędzie się premiera serialu anime "Baki Hanma". Niestety firma nie podała tutaj jeszcze dokładnej daty premiery.

Po pełną listę nowości z wrześniowej oferty Netflixa odsyłam was tutaj.

Źródło: Netflix/YouTube

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper