Dead Space zapewni nową jakość. Porównanie prezentuje spore zmiany

News
2034V
Dead Space zapewni nową jakość. Porównanie prezentuje spore zmiany
Iza Łęcka | 01.09.2021, 07:35

Pierwszy pokaz powracającego, odpicowanego Dead Space nie przedstawił ostatecznej wizji produkcji, jednakże obecnie możemy sprawdzić intrygujące porównanie, które potwierdza, że EA Motive może bardzo pozytywnie zaskoczyć. Sprawdźcie zestawienie wielu scen.

Pierwsza część Dead Space zadebiutowała na PlayStation 3, Xboksie 360 i PC w 2008 roku. Od tego czasu doczekaliśmy się premier dwóch następnych generacji, a deweloperzy korzystają z wielu nowych technologii, które znacząco wpływają na wygląd i działanie gier.

EA Motive bierze się za bary z historią, która dla wielu graczy stanowi jedną z najbardziej kultowych pozycji. Na wczorajszym streamie przedstawiciele zespołu potwierdzili, że dążą do wykorzystania najnowocześniejszych narzędzi, a efektem będzie pełne odświeżenie Dead Space. Dlatego też studio nie zdecydowało się na udostępnienie produkcji na PlayStation 4 i Xboksie One - słabsze konsole mogłyby stanowić znaczące ograniczenie wizji twórców.

Zaprezentowane wczoraj materiały pochodzą z wczesnej wersji projektu, jednak możemy już dostrzec zupełnie nowe oświetlenie, które wpłynie na klimat wielu przerażających scen. W powracającej przygodzie Isaaca Clarke’a doświadczymy mroczniejszej atmosfery, która mocniej podkreśli charakter opowieści.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper