Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2021 20:59
Windows 11 i Xbox Game Pass
1197V

Windows 11 to „najlepszy Windows dla graczy”. Microsoft promuje system

Microsoft rozpoczął promocję Windows 11 i od początku korporacja zachęca graczy do zainteresowania się nową propozycją. Firma ponownie podkreśla, że zaproponowany system jest idealny dla fanów elektronicznej rozgrywki.

Microsoft potwierdził już dzisiaj datę premiery Windows 11 i system zostanie udostępniony pierwszym użytkownikom na początku października. Korporacja podkreśla, że od początku nie każdy otrzyma możliwość zainstalowania propozycji, a dodatkowo niektóre funkcje zostaną dodane dopiero po debiucie.

Dzisiaj możemy sprawdzić najnowszy zwiastun Windows 11, który ma przekonać graczy, że warto grać na W11, ponieważ gracze mogą liczyć na szereg atutów oferowanych przez najnowszy system. Jak wiadomo Microsoft zadbał o zaimplementowanie HDR, wsparcie DirectStorage, a jednocześnie Xbox Game Pass zostanie w pełni zintegrowany z najnowszym produktem Amerykanów.

Przygotowany trailer wymienia największe atuty i pokazuje kilka mocnych gier stworzonych przez Xbox Game Studios – Forza Horizon 5, Sea of Thieves, Age of Empires 4, Psychonauts 2. Korporacja przypomina także o pozycjach third-party, które dopiero trafią do Game Passa – Sable oraz Back 4 Blood.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft Windows Windows 11 Xbox Game Pass