Microsoft pozwala wygrać dożywotni Xbox Game Pass Ultimate. Niektórzy gracze wezmą udział w loterii

News
12678V
Microsoft pozwala wygrać dożywotni Xbox Game Pass Ultimate. Niektórzy gracze wezmą udział w loterii
Iza Łęcka | 04.09.2021, 04:05

Gigant z Redmond zaprosił graczy do nowej inicjatywy, dzięki której mają szansę wygrać „Xbox Game Pass Ultimate na całe życie”. Promocja nie jest dostępna w Polsce, jednak jeśli mieszkacie chociażby w Wielkiej Brytanii, to będziecie mieli okazję przekonać się o swoim szczęściu.

Amerykańskie przedsiębiorstwo przedstawiło nową nagrodę w ramach Microsoft Rewards: społeczność może wziąć udział w loterii, by zdobyć „Xbox Game Pass Ultimate na całe życie”. Pomysł zapowiada się obiecująco, lecz tylko jedna osoba z regionu ma szansę zostać wielkim zwycięzcą, a udział w zabawie kosztuje 200 punktów Microsoft.

Nagroda jest reklamowana jako „Xbox Game Pass Ultimate Access 'For Life'”, choć nie jest to do końca prawda, bowiem szczęściarze mogą liczyć na dostęp do abonamentu przez 40 lat:

„Zwycięzca otrzyma jedną (1) nagrodę w postaci dostępu Xbox Game Pass Ultimate Access 'For Life' oraz jedną (1) pamiątkową kartę XGPU z Gamertagiem zwycięzcy.

Element nagrody 'Dożywotnio' zostanie przyznany w formie rocznej subskrypcji aktualizowanej co roku przez całe życie Zwycięzcy, maksymalnie przez czterdzieści (40) lat, pod warunkiem, że Zwycięzca zachowa ważne konto Microsoft”.

Microsoft nieco się zabezpiecza, dlatego jeśli we wskazanym czasie Xbox Game Pass Ultimate przestanie istnieć, zwycięzcy zostanie przekazana nagroda w postaci karty podarunkowej:

„W dowolnym momencie w okresie czterdziestu (40) lat Sponsor może zdecydować się [zamiast tego] na przekazanie zwycięzcy przedpłaconej karty podarunkowej w wysokości 132,00 GBP / 180,00 USD rocznie...”

Mimo wszystko osoby, które otrzymają dostęp do Xbox Game Pass Ultimate na 40 lat mogą czuć się usatysfakcjonowane. Pomyślcie, w ile wersji Skyrima będzie można zagrać dzięki nagrodzie ;)...

Sprawdźcie pierwsze produkcje z wrześniowej oferty Xbox Game Pass.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/08/microsoft_rewards_is_giving_you_a_chance_to_win_xbox_game_pass_ultimate_for_life

Komentarze (96)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper