Far Cry 6 z pokazem rozgrywki z Xboksa Series X. Ubisoft zaprasza na prezentację

Gry
1652V
Far Cry 6 z pokazem rozgrywki z Xboksa Series X. Ubisoft zaprasza na prezentację
Wojciech Gruszczyk | 30.08.2021, 19:01

Ubisoft zaprasza graczy na specjalny pokaz Far Cry 6. Gracze otrzymają szansę sprawdzenia, jak prezentuje się nowa przygoda w znanym uniwersum w next-genowej wersji. Na materiale zobaczymy gameplay z Xboksa Series X.

Na początku października odbędzie się premiera kolejnej produkcji Ubisoftu. W Far Cry 6 trafi do największego otwartego świata w historii serii, który w dodatku ma zaskoczyć graczy rozbudowaniem. Deweloperzy obiecują bardzo zróżnicowane środowisko i już wkrótce spojrzymy na czystą rozgrywkę z pozycji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Ubisoft potwierdził, że jutro o godzinie 18:00 będziemy świadkami prezentacji – podczas wydarzenia deweloperzy pokażą graczom Far Cry 6 w wersji na Xboksa Series X. Wybranie akurat tej edycji nie jest specjalnie zaskakujące, ponieważ francuski producent współpracuje z Microsoftem przy promocji gry.

Możemy podejrzewać, że w trakcie rozgrywki zobaczymy kilka ładnych widoków i Ubisoft będzie chciał przekonać graczy, że w październiku warto trafić do Yary.

Jeśli nie mieliście okazji zerknąć, to warto poświęcić chwilę, by zobaczyć najnowszy zwiastun Far Cry 6, na którym twórcy wprowadzili graczy w akcję z gry.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: Twitter: FarCrygame

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper