Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.08.2021 14:30
GTA 6
5895V

GTA 6 w niemieckiej telewizji? Gracz wdarł się do studia, by zapytać o produkcję Rockstar

Prezenter Alexander “Elton” Duszat zmierzył się z niespodziewaną sytuacją. Podczas nagrywania programu „Schlag den Star” w studiu zjawił się fan Rockstar, który zapytał o GTA 6. Zrozpaczony gracz najwidoczniej nie chce już dłużej czekać na najnowszą część Grand Theft Auto.

W niemieckim programie rozrywkowym „Schlag den Star” doszło do niespodziewanej sytuacji, ponieważ w trakcie emisji najnowszego odcinka teleturnieju gospodarz Alexander „Elton” Duszat został zapytany przez jednego z widzów: „Gdzie do cholery jest GTA 6?”.

Elton był początkowo mocno zaskoczony sytuacją, ponieważ gracz wdarł się na scenę, jednak zachował zimną krew i przeprowadził krótki dialog z fanem produkcji Rockstar, który zakłócił emisję. Możemy podejrzewać, że był on jednym z widzów właśnie tworzonego show.

Sympatyk pozycji poprosił nawet prowadzącego, by ten wykrzyczał do kamery wspomniane pytanie, co najwidoczniej miało sprawić, że Rockstar usłyszy odezwę głosu społeczności.

Choć zachowanie jest dziwne, to jednak możemy mieć pewność, że skuteczne, ponieważ już w weekend pierwsze redakcje informowały o tej sytuacji i pewnie materiał trafi także do Rockstar. Czy to jednak coś zmieni? Pewnie nie, ale jak widać gracze nie chcą już czekać i pokazują swoje niezadowolenie.

Warto jednak przypomnieć, że według ostatnich przecieków – GTA 6 potrzebuje jeszcze sporo czasu.

Źródło: Paweł, dzięki za link!
https://techbeezer.com/switzerlandeng/where-is-gta-6-player-status-hit-the-star-prosieben-and-demand-answers/

Tagi: Grand Theft Auto Grand Theft Auto 6 GTA GTA 6 Rockstar