Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2021 15:09
GTA 6 - Rockstar
3707V

GTA 6 potrzebuje sporo czasu. Aktor głosowy potwierdza angaż przez Rockstar

Dave Jackson opublikował na swoim Facebooku wiadomość, która raczej nigdy nie powinna się na nim znaleźć. Aktor głosowy wspomniał, że został wybrany przez Rockstar do współpracy przy „nowym GTA”, co jednak potwierdza przecieki dotyczące odległej daty premiery.

Nie powinniśmy liczyć na szybką premierę GTA 6. Już ostatnio pojawiły się jednoznaczne informacje, według których produkcja potrzebuje przynajmniej kilku lat i sytuację w zasadzie potwierdził Dave Jackson. Aktor głosowy pochwalił się, że został wybrany przez Rockstar do odegrania roli policjanta w „nowym Grand Theft Auto”.

Możemy mieć pewność, że Dave Jackson nigdy nie powinien opublikować tej wiadomości, ale w pewien sposób potwierdza to ostatnie doniesienia, ponieważ dubbing do tak złożonej i dużej produkcji nie jest wykonywany w ostatnich miesiącach przed premierą.

Twórcy w tym wypadku potrzebują czasu na dopracowanie wszystkich drobnych elementów, więc możemy przypuszczać, że ostatnie doniesienia dotyczące debiutu najwcześniej w 2023 roku są prawdziwe. Nie jest to jednak dobra wiadomość dla graczy, którzy liczyli, że mimo wszystko możemy zobaczyć grę w przyszłym roku.

Źródło: Twitter: _Tom_Henderson_

Tagi: Grand Theft Auto Grand Theft Auto 6 GTA GTA 6