Blasphemous 2 powstaje. Zapowiedziano darmowe Blasphemous: Wounds of Eventide

News
909V
Blasphemous 2 powstaje. Zapowiedziano darmowe Blasphemous: Wounds of Eventide
Wojciech Gruszczyk | 26.08.2021, 21:15

Jeszcze w 2021 roku zadebiutuje rozszerzenie do Blasphemous, ale twórcy potwierdzili opracowanie pełnoprawnej kontynuacji. Na grę przyjdzie nam zaczekać sporo, ale fani propozycji The Game Kitchen mogą szykować się na świetną zabawę.

W 2019 roku The Game Kitchen zaproponowało graczom Blasphemous. Platformowa gra akcji typu soulslike została bardzo dobrze przyjęta przez graczy oraz dziennikarzy (średnia ocen na poziomie 77-82%) i najwidoczniej deweloperzy nie chcą zrezygnować z tego IP.

Twórcy właśnie zapowiedzieli „ostateczny test” w formie rozszerzenia zatytułowanego Wounds of Eventide – dodatek zostanie udostępnione za darmo już 9 grudnia, więc wszyscy fani pozycji będą mogli zapoznać się z wymagającą przygodą. W trakcie gamescomu otrzymaliśmy świetnie wyglądającą zapowiedź wydarzeń.

To jednak nie koniec, ponieważ The Game Kitchen potwierdziło także opracowanie drugiej odsłony – na końcu materiału pojawia się wymowne „II”, ale na rozgrywkę przyjdzie nam zaczekać aż do 2023 roku. Możemy jednak przypuszczać, że w kolejnych miesiącach usłyszymy o pozycji, a może i nawet zobaczymy pierwsze materiały z gry.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych