Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2021 20:31
Dying Light Platinum Edition na Nintendo Switch oficjalnie
1269V

Dying Light Platinum Edition na Nintendo Switch oficjalnie! Techland potwierdził nowe wydanie

Tak jak zapowiedzieliśmy w zeszłym miesiącu, Dying Light Platinum Edition zmierza na Nintendo Switcha. Techland właśnie ujawnił specjalne wydanie gry podczas wydarzenia zorganizowanego z okazji gamescomu. Tytuł zadebiutuje na rynku jeszcze w 2021 roku.

O Dying Light Platinum Edition informowaliśmy jako pierwsza redakcja na świecie, ponieważ jeden z naszych czytelników (dzięki, Graczdari!) przedstawił nam konkretne informacje dotyczące produkcji. Już wcześniej zobaczyliśmy nawet pudełko pozycji, a dzisiaj Techland potwierdził wydanie.

Dying Light Platinum Edition zmierza na Nintendo Switcha! Gra będzie dostępna z czterema głównymi DLC oraz 17 pakietami skinów.

Jak się okazuje Techland przygotował ciekawe dodatki, ponieważ w pudełku znajdzie się jeszcze mapa, podręcznik przetrwania oraz naklejki, jednak ostateczne szczegóły dotyczące nowego wydania zostaną opublikowane „wkrótce”.

Wzmianka o nowym wydaniu Dying Light pojawiła się na dzisiejszym streamie – sekcja dotycząca zapowiedzi pojawia się w 18 minucie i 29 sekundzie. Na pewno nie zabraknie chętnych, którzy powrócą do Harran, by sprawdzić, jak hit Techlandu wygląda w nowych barwach.

Tagi: Dying Light Techland Warner Bros.