gamescom Awesome Indies i Future Games Show. Oglądajcie z nami prezentacje

News
682V
gamescom Awesome Indies i Future Games Show. Oglądajcie z nami prezentacje
Wojciech Gruszczyk | 26.08.2021, 20:24

Cyfrowa wersja targów w Kolonii wciąż trwa i już dzisiaj będziemy świadkami dwóch kolejnych wydarzeń, które mogą zainteresować wielu graczy, ponieważ wydawcy i producenci zamierzają prezentować swoje gry szerokiej publice. Zamierzacie oglądać gamescom Awesome Indies i Future Games Show? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

We wtorek byliśmy świadkami konferencji Microsoftu zorganizowanej z okazji gamescomu, wczoraj oglądaliśmy gry prezentowane podczas Opening Night Live, dzisiaj odbędzie się pokaz Techlandu, ale to nie koniec ciekawych wydarzeń.

O godzinie 20:00 rozpocznie się gamescom Awesome Indies, podczas którego mamy zobaczyć całą masę różnorodnych produkcji, a o 22:00 wystartuje Future Games Show. Na obu konferencjach zostanie zaprezentowanych po około 30-40 gier,

Trudno tak naprawdę powiedzieć, czego możemy się spodziewać, ale jeśli zamierzacie oglądać pokazy – zapraszamy do wspólnej zabawy. Zapewne w tym wypadku nie będziemy prowadzić klasycznych relacji i przedstawiać wszystkich pozycji w osobnych informacjach, ale znajdziecie u nas zbiór materiałów.

Źródło: własne

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper