Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2021 18:22
Marvel's Midnight Suns
817V

Marvel’s Midnight Suns zaskoczy systemem. Gracze będą przyjaźnić się z Iron Manem

Firaxis Games nie chce stworzyć prostej kalki serii XCOM w świecie superbohaterów. Marvel’s Midnight Suns zapewni graczom sekwencje przypominające gry RPG, ponieważ fani będą nawiązywać przyjaźnie z obrońcami ludzkości.

Po serii plotek i przecieków, wczoraj zobaczyliśmy pierwszy zwiastun Marvel’s Midnight Suns. Twórcy aktualnie nie zdradzają wielu szczegółów, jednak redakcja Gamesradar miała okazję rozmawiać z deweloperami na temat jednego z systemów.

Marvel's Midnight Suns w niektórych sekwencjach związanych z HUB-em (zwanym tutaj „Abbey”, „Opactwo”) gracze nie będą obserwować akcji z góry, a za pomocą trzecioosobowej perspektywy będą chodzić obok innych postaci w czasie rzeczywistym.

Jake Solomon, dyrektor kreatywny gry, potwierdził, że system ma pomóc w nawiązaniu przyjaźni, ponieważ gracze mają rozmawiać z przykładowo Iron Manem, będą mogli mu dać prezent i system ma mieć”ogromny wpływ na walkę”. Mając dobre relacje z przykładowo Kapitanem Ameryką będziemy mogli „odblokować” jego potencjał.

Twórcy przygotowali „bardzo towarzyskie” elementy, które pozwolą nam poznać inne postacie, ale nie możemy liczyć na rozpoczęcie romansów czy też znalezienie dla swojego bohatera (gracze stworzą protagonistę) męża lub żonę.

Źródło: https://www.gamesradar.com/marvels-midnight-suns-has-third-person-sections-that-feel-more-like-an-adventure-game/

Tagi: 2K Games Firaxis Games Marvel's Midnight Suns