Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.06.2010 07:00
Poznajcie nowe Wanzery
467V

Poznajcie nowe Wanzery

Pojawił się nowy wpis do "dzienników deweloperskich", dotyczący Front Mission Evolved. Deweloperzy z Double Helix, pracujący pod egidą Square Enix, wypowiadają się o kustomizacji mechów, nowych Wanzerach, a także zmianach w mobilności monstrualnych maszyn.xxxxx


W oczy rzuca się przede wszystkim wspominana przez deweloperów zmiana mobilności Wanzerów. Wielkie jak stodoła mechy są teraz znacznie szybsze, bardziej zwinne. Trudno je porównywać z robotami, które mogliśmy oglądać w sekwencjach filmowych Front Mission 3. Tamte Wanzery nie wykonywały uników, tylko np. zasłaniały się przed gradem pocisków tarczą. We Front Mission Evolved odebrano mechom potworną, fizyczną masę. Dawny, realistyczny sznyt ustąpił na rzecz konwencji anime, która przypomina teraz Armored Core, a nawet odrobinę Zone of the Enders.

Czy zatem grze uda się zachować swoją własną tożsamość i odróżnić się od serii Armored Core? Z odpowiedzią na te pytanie musimy zaczekać do września bieżącego roku, kiedy to Front Mission Evolved pojawi się w wersji na X360 oraz PS3. Tymczasem zapraszam do obejrzenia materiału filmowego.
 

 

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: front mission: evolved