Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2021 17:35
Insurgency: Sandstorm
771V

Insurgency: Sandstorm w końcu zmierza na konsole. Zwiastun potwierdza datę premiery

W następnych miesiącach nie zabraknie na rynku mocnych strzelanek z segmentu AAA, jednak twórcy z New World Interactive chcą zawalczyć z silną konkurencją oferując swoją propozycję. Insurgency: Sandstorm zmierza na konsole i tytuł będzie dostępny już w przyszłym miesiącu.

Insurgency: Sandstorm zadebiutowało na komputerach osobistych w 2018 roku i gra zebrała oceny na poziomie 78%. Od tego czasu tytuł został znacząco rozbudowany i poprawiony, jednak wciąż brakowało nam konkretów dotyczących premiery na konsolach.

New World Interactive chciało zapewnić strzelankę na PlayStation 4 i Xboksy One już w zeszłym roku, jednak studio zdecydowało się zmienić plany. Dopiero najnowszy zwiastun potwierdza, że Insurgency: Sandstorm zostanie udostępnione na konsolach Sony oraz Microsoftu od 29 września 2021 roku.

Deweloperzy zaproponują grę jeszcze przed premierami takich pozycji jak Battlefield 2042, Call of Duty Vanguard czy też Halo Infinite, jednak trzeba na pewno zauważyć, że zespół zmierzy się ze sporym wyzwaniem... Choć Insurgency: Sandstorm w swoim czasie zebrało sporo pochwał za sam gameplay.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Focus Home Interactive Insurgency: Sandstorm New World Interactive