Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.08.2021 10:06
Darmowy weekend Free Play Days. W ofercie Assetto Corsa Competizione i 2 inne gry
1130V

Darmowy weekend Free Play Days. W ofercie Assetto Corsa Competizione i 2 inne gry

Ostatnio mogliśmy spędzić za darmo trzy dni m.in. z niedawno wprowadzonym na rynek Hood: Outlaws & Legends. Sprawdźmy, co tym razem przygotowali dla nas wydawcy w ramach Free Play Days.

Właśnie wystartował kolejny darmowy weekend w serii Free Play Days. Tradycyjnie by z niego skorzystać wystarczy, by posiadacze Xbox One/Xbox Series X mieli aktywną subskrypcję Xbox Live Gold na swoim koncie.

Największą atrakcją w gratisowym rzucie z tego tygodnia wydaje się Assetto Corsa Competizione. To chwalone i realistyczne wyścigi, a przy tym całkiem świeże. Gra została wprowzdzona na rynek w czerwcu 2020 roku. Drugi tytuł, który z pewnością będzie się cieszyć popularnością w trakcie weekendu to Battlefield V. Jest to pozycja starsza (premiera odbyła się w 2019 roku), ale nadal bardzo atrakcyjna dla fanów strzelanin FPP. Tytuł był przez długi czas wspierany przez deweloperów i otrzymał ostatnią dużą aktualizację w czerwcu 2020 roku. Niestety w przypadku Free Play Days dostajemy do dyspozycji tylko wydanie standardowe gry.

Trzecia propozycja to The Elder Scrolls Online, które jest dostępne do końca sierpnia za darmo nie tylko na konsolach Microsoftu, ale również na PC i PS4/PS5.

Jeśli spodobają się wam rzeczone tytuły, to Assetto Corsa Competizione można przez najbliższe 5 dni kupić za 68 zł. Battlefield V wyceniany jest w promocji na 27 zł.

Gry z darmowym weekendem Free Play Days:

  • Assetto Corsa Competizione
  • Battlefield V - Edycja Standardowa
  • The Elder Scrolls: Tamriel Unlimited

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/collections/freeplaydays/xbox

Tagi: darmowy weekend gratis za darmo