Psychonauts 2 na premierowym zwiastunie. Microsoft świętuje udany debiut

Gry
1105V
Psychonauts 2 na premierowym zwiastunie. Microsoft świętuje udany debiut
Wojciech Gruszczyk | 24.08.2021, 19:57

Double Fine Productions dostarczyło na rynek jedną z najlepszych platformówek ostatnich miesięcy, więc Microsoft wykorzystał swoją konferencję, by przedstawić nowy materiał z Psychonauts 2. Zobaczcie trailer i szykujcie się na zabawę.

Pierwsze oceny Psychonauts 2 potwierdziły bardzo wysoką jakość produkcji. Nie brakuje opinii, według których Double Fine Productions zapewniło jedną z najlepszych gier 2021 roku i fani platformówek nie mogą przejść obok tej przygody obojętnie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Już wcześniej prezentowaliśmy materiał potwierdzający wysoką jakość Psychonauts 2 – twórcy zadbali między innymi o 120 klatek na sekundę, VRR oraz HDR na Xboksach Series X|S. Studio opracowało natywną wersję dla nowych urządzeń Microsoftu, dzięki której pozycja wykorzystuje atuty najmocniejszej konsoli dostępnej na rynku oraz najmniejszego Xboksa w historii.

Dzisiaj mamy okazję spojrzeć na nowy zwiastun z Psychonauts 2, a warto pamiętać, że produkcja od jutra będzie dostępna w Xbox Game Pass oraz na czterech platformach – Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4 i PC.

Źródło: własne

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper