Iza Łęcka Iza Łęcka 24.08.2021 12:41
Assassin's Creed: Odyssey
2288V

Assassin's Creed Odyssey w 60 fps na porównaniu. Gracze mogą już pobrać aktualizację

Wczoraj Ubisoft niespodziewanie ogłosił aktualizację do przygody skrytobójców osadzonej w realiach starożytnej Grecji, dzięki której zagramy w wyższej płynności. Jak sprawdza się Assassin's Creed Odyssey w 60 klatkach na sekundę? Sprawdźmy.

Assassin's Creed Odyssey to produkcja, która zadebiutowała na rynku w 2018 roku i jak dotąd nie doczekała się wersji przeznaczonej na konsole nowej generacji, która uwzględniałaby wszelkie ulepszenia czy moc PlayStation 5 oraz Xboksów Series X|S. Pewnym wstępem do uprzyjemnienia rozgrywki może okazać się jednak aktualizacja mająca na celu „uwolnienie 60 fpsów” - już dzisiaj od 8:00 rano gracze mogli pobrać zestaw plików o wielkości 370 MB (Xbox) lub 470 MB (PlayStation). 

Na najnowszym porównaniu możemy dokładnie zobaczyć, jak prezentuje się historia Aleksiosa lub Kassandry w wyższej płynności. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi przez deweloperów patch nie uwzględnia żadnych dodatkowych usprawnień. Pamiętajmy, że gra jest dostępna na nowych konsolach dzięki wstecznej kompatybilności.Trzeba jednak przyznać, że Ubisoft nie zapomina o swoich produkcjach i wspiera je przez długi czas. Choć sympatycy serii mogą przede wszystkim liczyć na naprawę błędów i nową zawartość w przygodzie Eivor, ostatnio promowany był również nadciągający crossover Watch Dogs Legion z serią Assassin's Creed. Przedstawiono nową bohaterkę, Darcy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: assassin's creed Assassin's Creed: Odyssey Ubisoft