Oscar Isaac uwielbia Metal Gear Solid. Aktor w superlatywach wypowiada się o produkcji

Filmy/seriale
921V
Oscar Isaac uwielbia Metal Gear Solid. Aktor w superlatywach wypowiada się o produkcji
Iza Łęcka | 24.08.2021, 13:29

Oscar Isaac zagra głównego bohatera nadciągającego, lecz nadal owianego tajemnicą, „Metal Gear Solid”. W trakcie ostatniego wywiadu gwiazdor „Diuny” i „Gwiezdnych wojen” nie szczędził przychylnych słów wobec enigmatycznego uniwersum.

Jeszcze w 2019 roku Oscar Isaac zdradził, że bardzo chciałby wystąpić w adaptacji Metal Gear Solid i tym samym podsycił plotki dotyczące produkcji. Spekulacje okazały się prawdziwe i spowodowały przyspieszone bicie serca wśród wielu entuzjastów klimatycznej serii. Pod koniec zeszłego roku potwierdzono, że prace nad filmem trwają i właśnie Isaac będzie miał okazję wcielić się w głównego bohatera.

Obecnie aktor skupia się na promocji „Diuny”, w której wystąpi w roli Leto Atrydy. Podczas jednego z wywiadów artysta został zapytany o projekt spod szyldu MGS-a. Aktor podkreślił fascynację światem, za który przez wiele lat odpowiadał Hideo Kojima:

„Po prostu kocham tę grę. Uwielbiam uczucie, które towarzyszyło mi podczas każdej rozgrywki. To po prostu dziwnie odizolowana, ponura, samotna gra, która ma te niesamowite momenty przemocy i terroru, z tymi dziwnymi, psychodelicznymi koncepcjami i czarnymi charakterami. Ale, tak, to jest rodzaj psychodelicznego horroru wojskowego, który się dzieje.

A prawda jest taka, że pod tym wszystkim kryje się opowieść antywojenna. Uważam, że to są te elementy, które naprawdę kocham. I, jak już mówiłem, uwielbiam uczucie towarzyszące graniu w te [produkcje -przyp.red.] i wielkie pytanie: czy coś takiego można przenieść - albo czy można zgłębić te tematy w naprawdę interesujący sposób - w filmie”.

Niestety, nie poznaliśmy jeszcze choćby najdrobniejszych szczegółów dotyczących rozpoczęcia prac na planie „Metal Gear Solid”. Nie ulega wątpliwości, że Jordan Vogt-Roberts, który swego czasu zapewniał o „nowym rodzaju akcji” w projekcie, znalazł jednak idealnego kandydata, który pomoże w rozwoju widowiska i jego promocji.

Źródło: https://wccftech.com/oscar-isaac-talks-about-his-fascination-with-metal-gear-solid/

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper