Xbox Game Pass Ultimate na promocji. Usługa Microsoftu jest dostępna za zaledwie 4 zł

News
4668V
Xbox Game Pass Ultimate na promocji. Usługa Microsoftu jest dostępna za zaledwie 4 zł
Wojciech Gruszczyk | 23.08.2021, 15:04

Xbox Game Pass wciąż rośnie, już wkrótce do usługi trafią kolejne mocne gry, a Microsoft ponownie zachęca graczy do propozycji za pomocą promocji. Za 4 zł możecie zapoznać się z 395 już dodanymi produkcjami, a wkrótce kolejne pozycje trafią do biblioteki.

Twelve Minutes, Hades, Humankind, Quake, DiRT 5 - za zaledwie 4 zł? To tylko pięć produkcji z katalogu 395 gier, które już są dostępne w Xbox Game Pass Ultimate. Biblioteka jest stale rozbudowywana, a Microsoft kolejny raz zaprasza graczy do zainteresowania się szeroką listą produkcji w bardzo niskiej cenie.

Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł to dokładnie 93% zniżka (z 54,99 zł) – oferta została przygotowana dla nowych i powracających użytkowników.

Gracze w tej cenie otrzymają abonament na miesiąc, więc pewnie zabraknie czasu, by ograć największe hity oferowane przez Microsoft, jednak na pewno warto zainteresować się usługą.

Jutro odbędzie się pokaz Microsoftu z okazji gamescomu, więc możemy liczyć na zapowiedź kolejnych pozycji zmierzających do Xbox Game Pass. Firma ma skupić się na grach, które zadebiutują w 2021 roku.

Źródło: https://lowcygier.pl/subskrypcje/1-miesiac-xbox-game-pass-ultimate-za-4-zl-dla-nowych-i-powracajacych-uzytkownikow/

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper