Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.08.2021 14:16
PS5 nowe
7654V

PS5 – nowy model trafi również do Europy. Dziennikarze pokazują największą różnicę

Nie tylko gracze z Azji oraz Australii mogą liczyć na kupienie nowego modelu PlayStation 5. Brytyjski Eurogamer otrzymał potwierdzenie dotyczące dostawy odświeżonej wersji PS5 w Europie. Urządzenie nie zapewnia wielkiej rewolucji, jednak pewnie znajdą się gracze, którzy będą polować na poprawioną edycję.

W zeszłym miesiącu informowaliśmy naszą społeczność o odświeżonym modelu PS5, który jednak nie zaoferuje graczom wielkich zmian – firma zadbała o mniejszą wagę i wymieniła śrubkę. W weekend otrzymaliśmy potwierdzenie, że nowa wersja PlayStation 5 zawitała już do Australii, ale Sony najwidoczniej chce wrzucić poprawiony model na cały świat.

Dziennikarze brytyjskiego Eurogamera otrzymali wiadomość, że nowy model PlayStation 5 trafił do Wielkiej Brytanii. Możemy mieć pewność,, że japoński producent zdecydował się wrzucić konsolę na cały Stary Kontynent.

Trudno tutaj mówić o istotnych zmianach w konstrukcji oraz możliwościach konsoli, ale dziennikarze Press-Start pokazali największą różnicę w dwóch modelach – wcześniej do wkręcenia podstawki musieliśmy użyć przykładowo śrubokręta, a teraz po prostu wkręcimy śrubkę.

Musimy jeszcze zaczekać, by ostatecznie dowiedzieć się, czy Sony zmieniło coś w poszczególnych elementach – może firma zadbała o głośne działanie niektórych modeli? Jak wiadomo część graczy narzeka na dźwięki wydawane przez PlayStation 5.

PS5 nowa śrubka

[Aktualizacja #1]

Sony przygotowało także inny odrobinę odświeżoną podstawkę:

Źródło: Twitter: eurogamer

Tagi: PlayStation PlayStation 5 ps5 Sony