Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 22.08.2021 16:02
Resident Evil 4
1799V

Remake Resident Evil 4 na Gamescom 2021? Capcom publikuje wymowny wpis

Resident Evil 4 Remake tuż tuż? Capcom publikuje niecodzienny wpis na Twitterze.

Już w pierwszej połowie 2020 roku jedna z najbardziej rzetelnych redakcji potwierdziła, że Capcom zajmuje się remake'em Resident Evil 4. Nie jest to w jakikolwiek sposób zaskakująca decyzja, bowiem odświeżona druga oraz trzecia część serii spotkała się z ciepłym przyjęciem.

Wielu fanów survival horrorowej marki liczyło na to, że Resident Evil 4 Remake zostanie zapowiedziany w trakcie tegorocznych targów E3. Niestety, ale tak się nie stało, ponieważ japońscy twórcy prawdopodobnie potrzebowali trochę więcej czasu na dopieszczenie swojego tytułu. Wydaje się jednak, że zapowiedź jest bardzo blisko.

Na oficjalnym profilu Resident Evil na Twitterze opublikowano niecodzienną wiadomość, która rozpoczyna się wymowną cyfrą "4", a kończy słowami "swędzący, smaczny". Jak na razie nie odkryto, co to wszystko oznacza, ale warto wspomnieć, że cytat ten wystąpił w jednej z książek w pierwszym Resident Evil. 

W środku następnego tygodnia rozpocznie się Gamescom i wiele wskazuje na to, że właśnie podczas tejże imprezy dowiemy się, co chciał przekazać nam w tym komunikacie Capcom.

Źródło: https://www.pcgamesn.com/resident-evil-4-biohazard-4/remake-gamescom

Tagi: Capcom odświeżenie remake Resident Evil 4