Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 22.08.2021 18:30
yennefer wiedzmin
1833V

Yennefer z Wiedźmina od Netflix bardzo mocno namiesza w serialu

Yennefer z serialu Wiedźmin, Anya Chalotra, zdradziła parę szczegółów dot. drugiego sezonu przebojowej produkcji Netfliksa.

Niemalże od premiery pierwszego sezonu Wiedźmina możemy czytać o nowych informacjach dot. kolejnych odcinków. Te mają wyróżniać się emocjonalnym, zmuszającym do refleksji scenariuszem, w którym nie zabraknie intryg, dziwnych sojuszy czy litrów przelanej krwi.

Sporo w nowych odcinkach ma namieszać serialowa Yennefer z Vengerbergu, w którą wciela się przebojowa Anya Chalotra. Aktorka podczas ostatnich rozmów z odbiorcami zdradziła, że jej postać zapewni kilka ważnych momentów kształtujących charakter czarnowłosej czarodziejki. Według niej, widzowie zajdą "głębiej" w umysł bohaterki. Największa miłość Geralta z Rivii ma zawrzeć - po pierwszym spotkaniu z Ciri i powrocie do Aretuzy - "nieprawdopodobne sojusze", które "mocno zmienią Yennefer". 

Niestety, ale Chalotra nie mogła zdradzić swoim fanom większej ilości detali. Autorka dialogów do serialu Wiedźmin - Meghan O'Keffe - w pewnym momencie nawet powiedziała, że aktorka "bardzo mocno cierpiała", bo mimo tego, iż chciałaby powiedzieć wiele więcej, to wie, że gdyby to zrobiła, popsułaby wielu osobom widowisko.

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/the-witcher-season-2-yennefer-ciri-moment/

Tagi: wiedźmin od netflix yennefer