Iza Łęcka Iza Łęcka 11.02.2021 13:34
Wiedźmin 2 sezon Netflix
4627V

Wiedźmin Netflixa z szokującym wątkiem? Scenarzyści mogą zaskoczyć fanów [spoiler]

W Sieci pojawiły się ujęcia jednej z kluczowych scen 2. sezonu „Wiedźmina”. Prawdopodobnie twórcy zdecydowali się na zadziwiający wątek związany z jednym z wiedźminów. Decyzja może poróżnić fanów uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. [spoiler]

[Ostrzegamy przez spoilerem dotyczących 2. sezonu „Wiedźmina]

Redakcja Redanian Intelligence, która jako pierwsza przedstawia wszystkie najważniejsze szczegóły dotyczące netflixowego „Wiedźmina”, otrzymała wiadomość sugerującą nieoczekiwany obrót wydarzeń. Dziennikarze już w październiku ubiegłego roku otrzymali informację o istotnej scenie, w której mieli brać udział Henry Cavill (Geralt), Paul Bullion (Lambert) oraz wilk bądź kilka wilków – jedno ze zwierząt wyglądało jakby jadło zwłoki.

Kilka miesięcy temu reporterzy zbytnio nie skupiali się na wspomnianych ujęciach, tymczasem po ponownym skontaktowaniu się z informatorem, potwierdzone zostały kolejne szczegóły dotyczące akcji. Według przedstawionych doniesień – wilk miał jeść zwłoki Eskela.

Basil Eidenbenz, który wciela się w rolę jednego z wiedźminów, zadebiutuje w serialu Netflixa dopiero w drugim sezonie. Obecnie nie wiadomo, co miałoby być powodem śmierci Eskela, choć kilka miesięcy temu Redanian Intelligence wspominało o spotkaniu pogromcy potworów z Leszym, które miałoby przynieść „poważne konsekwencje”.

Powyższą informację powinniśmy traktować nieco z przymrużeniem oka, bowiem nie została jeszcze potwierdzona. Najpewniej bliżej terminu premiery 2 sezonu „Wiedźmina” Netflixa powinniśmy poznać więcej szczegółów – mówi się jednak, że ze względu na drobne opóźnienia w pracach kolejne odcinki zadebiutują na platformie nieco później. Ostatnio natomiast poznaliśmy aktorkę wcielającą się w główną rolę w Witcher: Blood Origin.

Wiedźmin Netflixa z szokującym wątkiem

Źródło: https://redanianintelligence.com/2021/02/10/netflix-to-make-changes-to-eskels-role-in-the-witcher/

Tagi: 2 sezon netflix serial Wiedźmin wiedźmin