Spadkobierczyni Iron Mana trafi do MCU. W Czarnej Panterze 2 zadebiutuje Ironheart

Filmy/seriale
1470V
Spadkobierczyni Iron Mana trafi do MCU. W Czarnej Panterze 2 zadebiutuje Ironheart
Wojciech Gruszczyk | 20.08.2021, 14:34

„Czarna Pantera 2” wprowadzi nową superbohaterkę do Marvel Cinematic Universe. Film pozwoli nam pierwszy raz spojrzeć na Ironheart, która w przyszłości otrzyma własny serial dla Disney+. Jest to następczyni Iron Mana.

Już w zeszłym roku między innymi Comicbookmovie donosił, że Dominique Thorne została zatrudniona przez Marvel i aktorka wcieli się w Riri Williams, która jak wiadomo po Drugiej Wojnie Domowej Superbohaterów postanowiła kontynuować spuściznę Tony'ego Starka, stworzyła mocniejszą zbroję i została Ironheart.

Marvel już potwierdził, że serial „Ironheart” trafi na Disney+, jednak tak naprawdę nie wiemy, kiedy opowieść podzielona na odcinki będzie mogła zadebiutować na serwerach streamingowej platformy. Sytuacja jest jednak bardzo interesująca, ponieważ Dominique Thorne znajduje się na planie kontynuacji „Czarnej Pantery”.

Wiadomość potwierdził Kevin Feige, który aktualnie promuje „Chang-Chi and the Legend of the Ten Rings” (sprawdźcie pierwsze opinie):

„Właśnie teraz kręcimy Black Panther: Wakanda Forever, a postać Riri Williams, spotkacie najpierw w Black Panther 2. Jak sądzę zaczęła już zdjęcia w tym tygodniu przed jej serialem Ironheart”.

Będzie to na pewno bardzo ciekawe wprowadzenie, które powinno zainteresować wielu fanów Marvel Cinematic Universe, ponieważ poznamy nową historię z Wakandy, a dodatkowo pierwszy raz spojrzymy na Riri Williams. Trzeba przyznać, że Ironheart stanie przed trudnym zadaniem zastąpienia Iron Mana.

Zobaczcie ostatni zwiastun „Eternals”.

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/black_panther/black_panther_2/ironheart-star-dominique-thorne-will-make-her-mcu-debut-in-black-panther-wakanda-forever-a187381#gs.9duqte

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper