Eternals na znakomitym zwiastunie. Marvel promuje wielkie widowisko z MCU

Filmy i seriale
2556V
Eternals na znakomitym zwiastunie. Marvel promuje wielkie widowisko z MCU
Iza Łęcka | 19.08.2021, 09:23

Marvel właśnie opublikował drugi zwiastun „Eternals”, czyli najnowszej historii spod szyldu Marvel Cinematic Universe, w której wystąpią między innymi Kumail Nanjiani, Angelina Jolie, Salma Hayek i Kit Harington. Zobaczcie materiał zwiastujący listopadową premierę.

„Eternals” jest następnym widowiskiem z IV Fazy Marvel Cinematic Universe i jednocześnie 26 filmem należącym do serii. Polska premiera produkcji odbędzie się 5 listopada 2021 roku i może okazać się szczególną propozycją dla wielu fanów MCU.

Film przedstawi losy nieśmiertelnej rasy, która została stworzona przez Celestiali i zesłana na Ziemię, aby chronić ludzi przed wrogo nastawioną rasą – Deviantami. Na finałowym zwiastunie zobaczymy szereg efektownych scen i podstawowe założenia fabularne. Trzeba przyznać, że muzyka wykorzystana w materiale podkręca wrażenia. Za reżyserię oraz scenariusz do propozycji odpowiada Chloé Zhao („Nomadland”, „Jeździec”).

"Jeżeli coś kochasz, chronisz to".

Od kilku dni coraz mocniej spekuluje się o formie dystrybucji nowego widowiska. Kevin Feige, zapytany przez dziennikarkę Variety, stwierdził, że możemy oczekiwać premiery „Eternals” w kinach, jednak czas pokaże, w jakim kierunku dokładnie podążą włodarze korporacji. Przypomnijmy, że „Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings” to pierwszy film, który w tak gorącym okresie, jakim jest pandemia, w ciągu 45 dni będzie dostępny wyłącznie na wielkim ekranie – decyzja Marvela wzbudziła gorące reakcje wśród amerykańskiej części publiczności. Zapewne od rezultatów tej produkcji zależą losy „Eternals”.

Zachęcamy do zapoznania się z recenzjami pierwszego odcinka „What If?…”, „Czarnej Wdowy” oraz serialu „Loki”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper