Quake na porównaniu grafiki i rozgrywce. Ulepszone wydanie wzbudza mieszane opinie

News
3314V
Quake na porównaniu grafiki i rozgrywce. Ulepszone wydanie wzbudza mieszane opinie
Iza Łęcka | 20.08.2021, 10:15

Potwierdziły się plotki dotyczące nowej odsłony serii Quake, jednak wielu sympatyków marki miało chrapkę na znacznie więcej, licząc na pełny reboot. Deweloperzy zaoferowali remaster, który posiada sporą zawartość bez oprawy w oczekiwanej jakości. Zobaczcie porównanie.

Quake niespodziewanie zadebiutował przed startem QuakeConu. Niektórzy gracze mogą pobrać produkcję za darmo, lecz trzeba podkreślić, że nie mamy do czynienia z pełnym remake'iem. Nightdive Studios odświeżyło oprawę, zapewniając także sporą zawartość, co nie zmienia faktu, że wielu graczy spodziewało się znacznie okazalszych zmian. Pamiętajmy jednak, że tytuł został wyceniony na zaledwie 41,99 zł.

Studio potwierdziło, że Quake otrzymał rozdzielczość 4K ze wsparciem trybu szerokoekranowego, poprawione modele, dynamiczne i kolorowe oświetlenie, antyaliasing oraz usprawnioną głębię ostrości. Entuzjaści retro klimatów doświadczą pełnej kampanii ze wszystkimi rozszerzeniami i nowym dodatkiem. W grze znajduje się tryb sieciowy, nie zapomniano także o wsparciu wyselekcjonowanych modyfikacji.

Mieliście okazję sprawdzić odświeżonego Quake'a? Polecamy przyjrzeć się poniższemu porównaniu ukazującemu pracę wykonaną przez deweloperów.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (94)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper