Iza Łęcka Iza Łęcka 19.08.2021 08:17
Dying Light Astronaut
2268V

Dying Light Astronaut Bundle zdumiewa pomysłem. Techland rozwija grę i oferuje kolejne DLC

Wrocławskie studio nie tylko zapowiada następne prezentacje Dying Light 2 i przygotowuje się do nadciągającej premiery. Twórcy nie zapominają o fanach w Harran, którym udostępnione zostanie świeżutkie DLC – tym razem możemy liczyć na "kosmiczne atrakcje" w ramach Astronaut Bundle.

Dying Light znalazło się na rynku w 2015 roku, jednak regularnie otrzymuje bezpłatne i płatne DLC. Astronaut Bundle zostało wycenione na 10,99 zł, lecz pojawiają się śmiałe opinie, że jest to jedna z bardziej intrygujących nowych zawartości, jaka została dodana do tytułu od wielu miesięcy.

Techland ma dla graczy ważną wiadomość — w Harran odkryto „anomalię grawitacyjną”, która wpływa na zombie oraz ludzi. Na barkach śmiałków spoczywa spokojna przyszłość naszej planety, a by zapobiec inwazji kosmitów konieczne będzie skorzystanie z najbardziej zaawansowanej technologii:

„To nie czas na chodzenie z głową w chmurach, kadecie! Teraz już tylko ty możesz uratować przyszłość Ziemi. W Harran wykryto anomalię grawitacyjną, wpływająca zarówno na zombie, jak i na ludzi. Ale wierzymy, że jesteś w stanie wykorzystać ją na swoją korzyść. Żeby ci pomóc, wyposażamy cię w najnowsze odkrycia technologiczne Volkan. Ciężko pracowaliśmy nad stworzeniem najbardziej zaawansowanych broni i mamy dla ciebie coś zupełnie nie z tego świata. Czyli dokładnie to, czego będziesz potrzebować do powstrzymania kosmicznej inwazji”.

Jeżeli planujecie zmierzyć się z nowym wyzwaniem, do Waszej dyspozycji zostanie oddany specjalistyczny sprzęt – deweloperzy opracowali zestaw, w którym znajduje się między innymi karabin laserowy:

  • Karabin laserowy — Dezintegrator V-23 — z laserową amunicją, która może podpalić przeciwników.
  • Pistolet — Uciszacz V-40 — w którym każdy ostatni nabój w magazynku zatrzyma przeciwników w bezruchu.
  • Maczeta — Kameleon V-27 — która zmienia efekt co kilka ataków.
  • Strój — Kombinezon ochronny V-9 — dający redukcję obrażeń od upadku.
  • Skórka do łazika — Gwiezdny Łazik V-39.

Pamiętajcie, że to nie koniec atrakcji dla entuzjastów Dying Light. W przyszłym tygodniu poznamy szczegóły dotyczące eksploracji oraz rozbudowanego systemu walki, jaki został stworzony z myślą o Dying Light 2.

Dying Light Astronaut - pakiet

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1702060/Dying_Light__Astronaut_Bundle/
YouTube.com

Tagi: Dying Light Techland Warner Bros.