Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.08.2021 16:07
Dying Light 2 - Gamescom
1364V

Dying Light 2 z pokazem walki i parkouru. Techland zaprasza na prezentację

Techland wykorzystuje okazję i w przyszłym tygodniu odbędzie się pokaz Dying Light 2. Gracze mogą liczyć na nowy materiał z rozgrywki, a w trakcie wydarzenia poznamy konkrety dotyczące pojedynków.

W grudniu odbędzie się premiera Dying Light 2, więc Techland ma jeszcze tylko kilka miesięcy na zaprezentowanie ostatnich elementów gry przed zaoferowaniem przygody szerokiej publice. Studio chce wykorzystać każdą możliwą okazję i 26 sierpnia o godzinie 20:00 odbędzie się kolejny Dying 2 Know:

„Podczas specjalnego odcinka, transmitowanego przez gamescom Studio we współpracy z IGN, prowadzący Tymon Smektała - Lead Game Designer w Techlandzie - oraz inni deweloperzy ujawnią nowe szczegóły dotyczące parkouru oraz walki”.

Studio potwierdziło, że gracze mogą liczyć na szczegółowy pokaz walki oraz eksploracji świata. W trakcie transmisji zobaczymy zwiastun rozgrywki, na którym na pewno nie zabraknie kolejnych ciekawych scen z Dying Light 2.

Podczas wydarzenia otrzymamy także konkrety dotyczące różnicy pomiędzy walką z zainfekowanymi i ludźmi – autorzy chcą pokazać „kreatywny system”, który ma zapewnić fanom sporo atrakcji.

Jak widać Techland systematycznie spotyka się ze społecznością, więc możemy liczyć, że Dying Light 2 nie zaliczy opóźnienia i pod koniec roku zapoznamy się z oczekiwaną pozycją.

Tagi: Dying Light 2 Stay Human Techland