Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.08.2021 20:08
The Last of Us - Pedro Pascal
1987V

The Last of Us od HBO zapewni Pedro Pascalowi sporą wypłatę. Znamy wynagrodzenie aktora

Na planie „The Last of Us” trwają prace nad pierwszymi odcinkami serialu HBO i PlayStation. Pedro Pascal wcieli się w głównego bohatera i aktor zgarnie sporą wypłatę za każdy odcinek opowieści. Poznaliśmy konkretną sumę.

Na początku miesiąca zobaczyliśmy kolejne zdjęcia z planu „The Last of Us”, ale HBO nadal nie zdecydowało się na zaprezentowanie aktorów. Bardzo możliwe, że stacja czeka na odpowiedni moment, by razem z PlayStation i Sony pokazać obsadę.

Jak wiadomo Pedro Pascal wcieli się w głównego bohatera „The Last of Us” i serial zapewni aktorowi spore wynagrodzenie – za każdy odcinek serialu aktor otrzyma 600 000 dolarów. W pierwszym sezonie zobaczymy 10 epizodów.

Aktor nie narzeka na brak pracy – w ostatnich latach wystąpił on w „Grze o tron”, „Narcos” czy też „The Mandalorian” i Pedro Pascal w przyszłości ponownie powróci do uniwersum Gwiezdnych wojen. Jego występ w roli Mando (Din Djarin) został bardzo dobrze odebrany.

Aktualnie jednak nie znamy szczegółów dotyczących premiery „The Last of Us”. HBO aktualnie nie rozpoczęło promocji oczekiwanego widowiska.

Źródło: Twitter: BenjiSales

Tagi: HBO Pedro Pascal the last of us