The Last Of Us na zdjęciach planu filmowego. W Calgary stawiane są specjalne budynki

Filmy i seriale
2571V
The Last Of Us na zdjęciach planu filmowego. W Calgary stawiane są specjalne budynki
Kajetan Węsierski | 07.08.2021, 09:30

Serialowe "The Last of Us" to prawdopodobnie jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji aktorskich, jakie obecnie powstają. Większość graczy ze zniecierpliwieniem wyczekuje tego, co zaprezentuje nam HBO.

Serial "The Last of Us" to jedna z tych produkcji, które są obecnie najgorętszym tematem wśród graczy, którzy interesują się także serialami. Ekranizacja kapitalnych gier od Naughty Dog ma być gigantycznym projektem, a jej koszt to około 200 milionów dolarów rocznie. Cóż, angaże aktorskie zdają się potwierdzać, że HBO zamierza oddać na ekrany widzów tytuł maksymalnie dopracowany.

Teraz, dzięki CTV News (lokalnej telewizji prowincji Alberta w Kanadzie), możemy przyjrzeć się transformacji, jaka zachodzi w mieście Calgary, gdzie kręcona jest ekranizacja The Last of Us. Na jednym z profili na Twitterze pojawiły się zrzuty ekranu, które pozwalają zobaczyć, jak prezentują się budynki mające przypominać te ze świata w grach wideo. I na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że idzie to naprawdę pozytywnie. 

Jak wychwycili spostrzegawczy fani, budynki bardzo mocno przypominają te, które pojawiają się w Bostonie, na początku gry. Nie chcę w tym miejscu zdradzać, z jakimi wydarzeniami kojarzy się to miejsce, więc pozwolę sobie tylko podrzucić poniżej zdjęcia z planu oraz zdjęcie samego miejsca z gry. Już na pierwszy rzut oka widać, że zabudowa jest bardzo podobna. Nie ma wątpliwości, że będzie się działo.

The Last of Us - Boston

Źródło: https://www.gameinformer.com/2021/08/06/first-look-at-the-last-of-us-tv-show-with-new-set-photos-from-calgary

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych