Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.08.2021 16:53
Fortnite Impostors
993V

Fortnite Impostors to kopia Among Us. Epic Games zapewnia znaną rozgrywkę

Epic Games zaskoczyło dodając do Fortnite zupełnie nowy tryb. Impostors to w zasadzie kopia Among Us, w której gracze zainteresowani wykonywać zadania na specjalnej mapie, a niektórzy wcielą się w zabójców i muszą wyeliminować załogę.

Jak wiadomo Fortnite na początku miało być zupełnie inną produkcją, a deweloperzy zaproponowali tryb Battle Royale w formie dodatku – zmagania były inspirowane między innymi PUBG. Po latach sytuacja powraca, ale teraz pozycja Epic Games ma wielką popularność i czerpie garściami z projektu twórców Among Us.

Fortnite Impostors to w zasadzie kopia hitu studia InnerSloth, ponieważ założenia rozgrywki są identyczne – grupa graczy musi wykonać misje, a wśród zespołu znajdują się impostorzy, których zadaniem jest wyeliminowanie drużyny. W trakcie rozgrywki pojawia się głosowanie – zainteresowani muszą odgadnąć, kto jest zabójcą.

Epic Games zadbało między innymi o rozbudowany system raportowania, gdzie wszystko wygląda znacznie lepiej od projektu Among Us, jednak trudno nie odnieść wrażenia, że to prosta kopia uznanego pomysłu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: epic games Fortnite Gearbox Software