Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.08.2021 13:30
Finch z Tomem Hanksem
805V

Finch z datą premiery! Nowy film z Tomem Hanksem jeszcze w tym roku

Jeśli czekaliście na jakieś wieści w temacie nowego filmu z Tomem Hanksem, to bez wątpienia ucieszy Was wiadomość, iż poznaliśmy jego datę premiery. 

Pandemia bardzo mocno wpłynęła na sposób dystrybucji dużych i głośnych produkcji. Początek temu dał Netflix, który zaczął produkować blockbustery z głośnymi nazwiskami. Później wszyscy poszli w ślad za nimi, a dziś doszliśmy nawet do momentu, gdzie Disney wrzucił "Czarną Wdowę" równolegle do kin oraz na swoją platformę subskrypcyjną! Precedens doprowadził oczywiście do ogromnego konfliktu z jedną z aktorek, ale to inny temat. 

Zostańmy przy głośnych produkcjach w usługach abonamentowych. Taką bez wątpienia będzie "Finch", za którego stworzeniem stoi Apple TV. Dlaczego jestem pewien jego rozgłosu? To proste - główną rolę zagra tam sam Tom Hanks. I właściwie już to powinno być wystarczającym argumentem, by po prostu dać temu tytułowi szansę! Niedawno platforma udostępniła pierwsze zdjęcie z filmu. 

Jakby tego było mało, poznaliśmy także datę premiery. I wiemy już, że film zadebiutuje jeszcze w tym roku - a dokładnie 5 listopada. Projekt, który wyreżyserowany został przez Miguela Sapochnika (wcześniej "Game of Thrones" i "True Detective") trafi do Apple TV+, więc wszyscy subskrybenci będą mogli zobaczyć go bez dodatkowych opłat. O czym opowie ów tytuł? Tu jest dość zaskakująco - o mężczyźnie, psie i robocie! 

 

Źródło: https://deadline.com/2021/08/finch-tom-hanks-release-date-first-look-photo-apple-tv-plus-1234813169/

Tagi: apple Apple TV film Finch Tom Hanks