Phil Spencer chwali Steam Deck. Szef Xboksa miał okazję korzystać ze sprzętu od Valve

Gry
1955V
Phil Spencer chwali Steam Deck. Szef Xboksa miał okazję korzystać ze sprzętu od Valve
Kajetan Węsierski | 14.08.2021, 12:30

Steam Deck to głośna premiera i właściwie każdy chciałby sprawdzić, jak urządzenie sprawuje się w praktyce - niektórzy dostają taką możliwość.

Steam Deck to wciąż niebywale głośny temat. I w gruncie rzeczy nic w tym zaskakującego - ma być to forma przenośnego PC, która będzie mogła stawać w szranki z Nintendo Switch. Oczywiście w starciu o czas fanów grania w trybie przenośnym. Ostatnio dostaliśmy nowe materiały, na których sprzęt zestawiono z hybrydową konsolą i trzeba przyznać, że wizualnie widać różnicę w gabarytach.

O samym produkcie wypowiedziało się już wiele osób - jedną z tych, które po samym ogłoszeniu zachwalały pomysł, był Phil Spencer, a więc szef Xboksa. Wczoraj poinformował natomiast na Twitterze, że miał możliwość spędzić nieco czasu ze sprzętem! I biorąc pod uwagę ton jego wypowiedzi - po prostu potwierdził swoje zdanie na temat przenośnego PC, który ponownie został pochwalony:

Po spędzeniu większości minionego tygodnia [ze Steam Deckiem - przyp. red.], mogę napisać, że to naprawdę fajne urządzenie. Gry w podróży, rozmiar ekranu, sterowanie - wszystko świetnie. Granie w Halo i Age [of Empires - przyp. red.] jest naprawdę przyjemne, a xCloud działa dobrze. Gratulacje dla zespołu SD.

Phil nie kryje swojego zadowolenia i właściwie trudno mu się dziwić. Jest to przecież kolejne urządzenie, które pozwoli na granie w pozycje od Xboksa. Osobiście mocno czekam na większy zalew recenzji, aby przekonać się, czy rzeczywiście mamy do czynienia z konkurencją dla Nintendo Switch. Jedno jest pewne - Valve pokłada w swoim sprzęcie spore nadzieje.

Źródło: https://gamerant.com/steam-deck-xbox-phil-spencer-praise/

Komentarze (164)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper