Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.08.2021 10:30
Steam Sales
2121V

Steam. Wyciekły daty tegorocznych wyprzedaży na platformie Valve

Jeśli dużych zakupów związanych z grami wideo najczęściej dokonujecie na różnego rodzaju wyprzedażach, na pewno zainteresują Was daty tych ze Steama!

Jeśli ktoś gra na PC i właśnie na tym sprzęcie buduje swoją kolekcję gier, bez wątpienia często korzysta z różnego rodzaju wyprzedaży cyfrowych. Od lat największym zainteresowaniem cieszą się te, które organizuje Steam. Na platformie Valve kilka razy w roku organizowane są ogromne wydarzenia, podczas których tysiące tytułów można nabyć w niższych cenach, niż standardowo.

Co bardzo interesujące, na SteamDB pojawiły się daty najbliższych wyprzedaży, które udało się wyciągnąć z plików źródłowych platformy. I jest to temat, którym powinni się zainteresować wszyscy gracze lubiący przyoszczędzić - można z góry założyć, na jakie okresy trzymać odpowiedni zapas pieniędzy na koncie, by zrobić jak najlepsze zakupy. Obecnie wygląda to tak:

  • Next Fest: Październik 2021 (1 października - 7 października);
  • Digital Tabletop Fest 2021 (21 października - 25 października);
  • Wyprzedaż Halloween 2021 (28 października - 1 listopada);
  • Wyprzedaż Jesienna 2021 (24 listopada - 30 listopada);
  • Wyprzedaż Zimowa (22 grudnia 2021 - 5 stycznia 2022).

Zdecydowanie warto zapamiętać te daty, albo przynajmniej zapisać je w dogodnym miejscu. Lepiej mieć na uwadze, kiedy nasze tytuły z listy życzeń mogą zostać przecenione, aby nie wtopić niepotrzebnej gotówki chwilę wcześniej. Dajcie znać, na którą z tych wyprzedaży czekacie najbardziej!

Źródło: https://www.pcgamesn.com/steam/steam-sales-2021-dates-leak

Tagi: daty promocja Steam wyciek wyprzedaż