Abandoned na pierwszym materiale! Gracze pytają: „to jest kpina?” i wyśmiewają twórców

Gry
8879V
Abandoned na pierwszym materiale! Gracze pytają: „to jest kpina?” i wyśmiewają twórców
Wojciech Gruszczyk | 14.08.2021, 02:29

Po wielu dniach wyczekiwania twórcy Abandoned właśnie opublikowali aktualizację. Gracze muszą pobrać dodatkowe 5GB, by zapoznać się z pierwszym materiałem w tajemniczej aplikacji. Zobaczcie przedsmak gry zmierzającej na PS5.

O Abandoned powiedziano naprawdę wiele. Produkcja miała zostać zaprezentowana we wtorek, ale Blue Box Game natrafiło na wielkie problemy z aktualizacją. Po kilku dniach przeprosin i tłumaczeń, aplikacja otrzymała nowy patch, który zajmuje 5GB i zapewnia graczom dostęp do pierwszego „doświadczenia w czasie rzeczywistym”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Musimy pamiętać, że to początek promocji, a w przyszłości Blue Box Game planuje oferować graczom nowe materiały i w aplikacji będą pojawiać się następne zwiastuny, które pozwolą lepiej zrozumieć koncepcję Abandoned.

Trzeba na pewno wspomnieć, że dzisiaj pojawiły się bardzo mocne zarzuty dotyczące Abandoned – Blue Box Game od lat obiecuje przygotowanie tajemniczej pozycji, studio w międzyczasie porzuciło kilka projektów, ale może tym razem się uda i gra faktycznie zadebiutuje na rynku?

Trudno skomentować sytuację, ponieważ deweloperzy udostępnili w aplikacji teaser, który we wtorek został opublikowany na Twitterze... Ten film niejako był zapowiedzią pokazu, następnie został on przełożony i obecnie otrzymaliśmy identyczny materiał.

Gracze nie bez powodu wyśmiewają Abandoned i Blue Box Game.

Zobaczcie materiał:

Źródło: własne

Komentarze (118)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper