Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2021 19:42
Xbox Game Pass
5526V

Xbox Game Pass otrzyma 27 mocnych gier. Microsoft chwali się tytułami i przygotował piosenkę

Microsoft w śpiewającym tonie potwierdza gry zmierzające do Xbox Game Pass. Piosenka przedstawia szereg ciekawych produkcji, które trafią do usługi amerykańskiej korporacji lub niedawno w niej zadebiutowały. Zobaczcie materiał.

Od dzisiaj klienci Xbox Game Pass mogą zapoznać się z Hadesem, a w tym tygodniu usługa została rozbudowana o kolejne dwie produkcje. Microsoft stale rozszerza ofertę proponując graczom zróżnicowane pozycje. Trudno nie chwalić propozycji, ponieważ klienci dosłownie nieustannie otrzymują nowe tytuły – od wielkich blockbusterów AAA, małych perełek z segmentu indie po mniejsze ciekawostki, które warto sprawdzić.

Dzisiaj Microsoft opublikował materiał wideo, który zbiera wcześniej zapowiedziane gry zmierzające do Xbox Game Pass i lista ta robi ogromne wrażenie.

Gracze mogą szykować się na między innymi: Starfield, Halo Infinite, STALKER 2, Redfall, Forza Horizon 5, Shredders, Age of Empires 4, Psychonauts 2, Back 4 Blood, Atomic Heart, Replaced, Twelve Minutes, Somerville, A Plague Tale: Requiem, Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes, Slime Rancher 2 czy też Among Us.

Wszystkie te gry zadebiutują w Xbox Game Pass, a materiał bardzo dokładnie podkreśla, że to nie koniec – w zasadzie to podsumowanie wcześniej ujawnionych pozycji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Xbox Xbox Game Pass Xbox One Xbox Series X|S