Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2021 18:27
Call of Duty: Warzone z zupełnie nową mapą
889V

Call of Duty: Warzone z zupełnie nową mapą? Twórcy szykują nowe narzędzia do walki z cheaterami

Najbliższe tygodnie będą bardzo ciekawe dla fanów Call of Duty. Na rynku pojawi się Call of Duty: Vanguard, ale wiele na to wskazuje, że nadciąga sporo atrakcji na serwerach Call of Duty: Warzone. Deweloperzy mają w końcu porzucić Verdańsk.

W ostatnich dniach społeczność Call of Duty skupia się na kolejnych przeciekach z Call of Duty: Vanguard, jednak twórcy podobno nie zapomnieli o bezpłatnej zabawie i w Call of Duty: Warzone również doczekamy się poważnych zmian. Już wcześniej Activision potwierdziło pełną integrację trybu Battle Royale z tegoroczną odsłoną, ale tym razem nie będziemy świadkami małych dodatków – studio idzie na całość.

Tom Henderson potwierdza, że twórcy Call of Duty: Warzone pracują nad zupełnie nową mapą, która zastąpi Verdańsk – akcja ma przenieść graczy do czasów II wojny światowej. Fani mają sprawdzić nową lokację jeszcze w 2021 roku.

To jednak nie koniec, ponieważ insider potwierdza wiadomość, która od kilku dni krąży wśród społeczności Call of Duty – deweloperzy odpowiedzialni za serię mają pracować nad zupełnie nowymi narzędziami do walki z oszustami.

Porządny anti-cheat może okazać się nawet ważniejszy niż nowa lokacja, ponieważ w ostatnich tygodniach rozgrywka w Call of Duty: Warzone jest znacznie utrudniona. Kolejni streamerzy rezygnują ze wsparcia strzelanki, ponieważ serwery bezpłatnego Battle Royale są przeładowane cheaterami.

Źródło: Twitter: _Tom_Henderson_

Tagi: Activision call of duty Call of Duty: Warzone Infinity Ward