Quake Reboot to pewniak? Bethesda usuwa wzmiankę o „odświeżonej edycji”, a informator nie ukrywa zadowolenia

Gry (plotka)
1335V
Quake Reboot to pewniak? Bethesda usuwa wzmiankę o „odświeżonej edycji”, a informator nie ukrywa zadowolenia
Wojciech Gruszczyk | 13.08.2021, 17:19

W przyszłym tygodniu możemy zobaczyć Quake Reboot. Bethesda nadal zaprasza graczy na wielkie wydarzenie, ale wydawca i producent postanowił zmienić ważny szczegół. Firma już nie wspomina o „odświeżonej edycji”.

Już wczoraj informowałem naszą społeczność o harmonogramie QuakeConu 2021, gdzie na samym początku show będziemy świadkami ciekawej prezentacji – id Software oraz MachineGames będą rozmawiać na temat 25-lecia marki Quake.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jeszcze wczoraj w opisie tego wydarzenia pojawiła się adnotacja, według której deweloperzy mają omawiać zawartość, którą przygotują twórcy odpowiedzialni za markę Wolfenstein:

„Zespoły omówią również dodatkową zawartość, którą MachineGames dodało do tej odświeżonej edycji”.

Bethesda usunęła już tę wzmiankę, co ma bezpośrednio potwierdzać, że faktycznie Quake Reboot powstaje. Wydawca w tym wypadku nie zdecydował się zaprzeczyć krążącym plotkom, by nie tworzyć niepotrzebnego zainteresowania pozycją, a po prostu pozostawił sytuację bez komentarza.

Zupełnie inaczej zareagował Shpeshal_Nick, który jako pierwszy informował o Quake Reboot. Insider wspomniał, że jego źródła są najwidoczniej dobre.

Źródło: https://www.ign.com/articles/quake-leak-suggests-revitalized-edition-quake-announced-quakecon

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper