PS1 i PS2 z „next-genowymi” kontrolerami. Bezprzewodowe pady hitem Kickstartera

News
1327V
PS1 i PS2 z „next-genowymi” kontrolerami. Bezprzewodowe pady hitem Kickstartera
Wojciech Gruszczyk | 12.08.2021, 20:58

Na Kickstarterze pojawił się bardzo ciekawy produkt, który został doceniony przez graczy. Zainteresowani mogą sięgnąć po bezprzewodowe kontrolery do PlayStation i PlayStation 2. Projekt Retro Fighters bez problemu trafi do graczy.

Retro Fighters reklamuje pady jako „next-genowe kontrolery do PlayStation i PlayStation 2”, ale tak naprawdę nie znajdziemy tutaj funkcji znanych z przykładowo DualSense. Zamiast tego każdy zainteresowany gracz będzie mógł usiąść wygodnie na fotelu i zagra w ulubione klasyki bez martwienia się o długość przewodu.

Producent zaproponuje graczom urządzenie kompatybilne z PS1 i PS2, które łączy się z konsolami za pomocą dołączonego adaptera (2,4 Ghz), oferuje zasięg na około 9 metrów, posiada wibracje, funkcję turbo czy też dopracowane przyciski i analogi.

Jeden pad został wyceniony na 34 dolary (około 132 zł) i propozycją zainteresowało się ponad 1880 graczy, którzy wydali na sprzęt ponad 500 tysięcy zł. Retro Fighters wspomniało, że potrzebuje 78 tysięcy zł, by móc zrealizować projekt.

Poniżej możecie sprawdzić materiał wideo, na którym autorzy pokazują pady do PlayStation i PlayStation 2. Trzeba przyznać, że jest to ciekawy projekt dla fanów retro rozgrywki na konsolach Sony.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/08/ps2_ps1_wireless_pad_kickstarter_beats_pledge_goal_with_time_to_spare

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper